Niesamowite było to, że w dniu Ślubu, jako fotograf był praktycznie niewidoczny, jego obecność nie peszyła nas, ani naszych Gości. Dopiero, gdy dostaliśmy gotowy album okazało się, że Paweł był dosłownie wszędzie.”

Magdalena i Adam zobacz zdjęcia

Kolekcje

Freedom

2-dniowy reportaż
do 25 h fotografowania
galeria online przez 3 mies. z hasłem
800 zdjęć po autorskiej obróbce

12 000 PLN

Amethyst

całodniowy reportaż
do 15 h fotografowania
galeria online przez 3 mies. z hasłem
400 zdjęć po autorskiej obróbce

7 000 PLN

SHOW

krótki reportaż
do 8 h fotografowania
galeria online przez 3 mies. z hasłem
200 zdjęć po autorskiej obróbce

5 000 PLN

Dodatki

Sesja narzeczeńska / poślubna / rodzinna

PLN

2000

poza pakietem 2500 PLN

Dodatkowa godzina fotografowania

PLN

500

Drugi fotograf

PLN

2000

Album 30×20 cm

PLN

1200

84 strony

Dodatkowy, szczegółowy retusz 1 zdjęcia

PLN

50

twarz, ramiona, inne niedoskonałości

Kiedy go spotkasz, dodatkową zaletą jest to, że jest uroczym i przyziemnym facetem, który jest całkowicie oddany swojemu rzemiosłu. Tego dnia w niewidoczny sposób uchwycił z prawdziwą oryginalnością i kreatywnością prawdziwe wrażenia z naszego ślubu <3 Słowa nie mogą opisać, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi ze zdjęć!

Sherin i Simonzobacz zdjęcia

Najczęściej zadawane pytania

  • Fotograf z wieloletnim doświadczeniem
  • Sprzęt z najwyższej półki x2 – zawsze mam ze sobą przynajmniej 2 aparaty
  • Zabezpieczenie zdjęć na kartach pamięci – już w czasie robienia zdjęć, fotografie zapisują się równocześnie na 2 niezależnych kartach pamięci
  • Zabezpieczenie zdjęć na dyskach po weselu – zapisuję zdjęcia na kilku dyskach, z czego jeden to macierzy dyskowa w technologii RAID – 4 dyski połączone ze sobą
  • Zdjęcia w formie elektronicznej, które otrzymacie za pomocą galerii online – dyspozycji dla Was i gości przez 3 miesiące. Będziecie mogli pobrać z niej fotografie w pełnej rozdzielczości, gotowe do wydruku.

Fotografia ślubna jest wyjątkowa w wielu kategoriach. Jedną z nich jest to, że ten dzień jest niepowtarzalny. Muszę przewidzieć pewne sytuacje, uchwycić wszystkie ważne momenty w kreatywny sposób, których nie można powtórzyć. Te wszystkie aspekty fotografa ślubnego przychodzą z doświadczeniem. Fotografuje od 2008 roku na całym świecie, co daje mi dużą pewność siebie podczas stresujących momentów. Wiem też, jak zabezpieczyć zdjęcia i jak je magazynować, aby nie zaskoczyła mnie żadna przykra sytuacja, a to jest niesamowicie ważne. Mam do tego profesjonalny sprzęt, na który nie może sobie pozwolić każdy fotograf. Nie byłbym wstanie zajmować się fotografią ślubną (zarówno podczas ślubu, jak i po) bez sprzętu z najwyższej półki, który wiem, że mnie nie zawiedzie.

Podczas reportażu robię bardzo dużo zdjęć, które najczęściej są bardzo podobne do siebie. Wybieram te najlepsze i to je otrzymujecie. Nie chciałbym, żebyście dostali 10 podobnych ujęć cioci 🙂

Oczywiście! Jeżeli w ostatnim momencie okaże się, że potrzebujecie mnie dłużej, to bez problemu możemy reportaż wydłużyć o dodatkowe godziny. Cena jest podana w dodatkach, jak i na umowie. Nie praktykuję jednak zostawać dłużej, niż do godziny 01:00.

Zazwyczaj jest to około 20-30% całościowej kwoty.

Otrzymacie zdjęcia w wersji elektronicznej, poprzez galerię online, z której możecie pobrać fotografie w pełnej rozdzielczości przygotowane do druku. Mogę również wykonać fotoksiążkę lub zamówić odbitki, jako dodatkowe zamówienie.

Do 3 miesięcy od zakończenia zdjęć, ale zawsze staram się, żeby przekazać je wcześniej.

JOURNAL