Pałac Minoga Wesele w namiociePałac Minoga Wesele w namiocie

Ślub plenerowy w namiocie – Pałac Minoga

Ślub plenerowy w okolicy Krakowa

Wiele osób szuka miejsca, w którym można zorganizować piękny ślub plenerowy z przyjęciem w ogrodzie. Najczęściej są to miejsca, w którym można rozłożyć namiot w którym jest obiad. Sherin i Simon postawili na Pałac w Minodze, który jest 25 km od centrum Krakowa i można szybko do niego dotrzeć. Jest to piękne miejsce, w którym można zorganizować wesele nie tylko w ogrodzie, ale również we wnętrzu Pałacu.

Pałac Minoga – eleganckie wesele

Było pięknie, elegancko i totalnie na luzie. Sherin jest wyjątkową kobietą, która emanuje uśmiechem. Simon nawet jak jest poważny, to się uśmiecha. Tym samym nie mogło być nudno. Wszyscy świetnie się bawili, przy czym pojawiły się też łzy wzruszenia.

Fotograf ślubny Kraków

Paweł był fotografem na naszym weselu w Krakowie tego lata i od początku do końca doświadczenie było po prostu genialne! Wystarczy rzucić okiem na jego stronę internetową lub instagram, aby przekonać się, że Paweł jest niezwykle utalentowanym fotografem. Kiedy go spotkasz, dodatkową zaletą jest to, że jest uroczym i przyziemnym facetem, który jest całkowicie oddany swojemu rzemiosłu. Tego dnia w niewidoczny sposób uchwycił z prawdziwą oryginalnością i kreatywnością prawdziwe wrażenia z naszego ślubu <3 Słowa nie mogą opisać, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi ze zdjęć! Patrząc na nie, przeżywamy na nowo wszystkie chwile i emocje naszego wielkiego dnia, a właśnie na to liczyliśmy! Dziękuję bardzo Pawel 🙂 Sherin & Simon

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *