Mami Engagement Portraits Photographer

Sesja narzeczeńska w Miami, USA

Gdzie wykonać sesję narzeczeńską?

Czasem dostaje ciekawe pytania, propozycje odnośnie wykonywania zdjęć. Kiedy Ania napisała do mnie zapytanie, czy może chciałbym przylecieć do Miami zrobić im sesję narzeczeńską, to nie musiałem się długo zastanawiać. Sprawdziłem tylko, czy jestem dostępny czasowo, a potem zacząłem wszystko planować.

Sesja narzeczeńska na Florydzie

Ania i Peter mają piękne mieszkanie z niesamowitym widokiem na Miami i od tego zaczęliśmy. Basen, który jest na posesji też musieliśmy wykorzystać. I do tego zawsze namawiam – wykorzystajmy miejsca na zdjęcia te, które znacie, lubicie i w których dobrze się czujecie.

Na co zwrócić uwagę podczas zdjęć ślubnych?

Historia tej sesji jest też troszkę inna, niż moglibyście się spodziewać. Niespełna po około 30 min od wyjazdu Ani zaczęły puchnąć i łzawić oczy. Wtedy byliśmy już w drodze na Key West. Musieliśmy znaleźć jakąś przychodnię i zdjęcia zeszły na drugi plan, jednak cieżko było już swobodnie robić zdjęcia. Zrobiliśmy co byliśmy w stanie i resztę zostawiliśmy na później.

Następnego dnia historia się powtórzyła. Ania trafiła do szpitala na badania, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Okazało się, że miała uczulenie na filtr ochronny.

Trzeci dzień wykorzystaliśmy już w pełni. Zrobiliśmy sporo zdjęć, spędziliśmy fajny czas i nikomu już nic nie dolegało. Ta sesja utwierdziła mnie w przekonaniu, że zawsze warto mieć na takich dalekich sesjach czas na to, by sesję odłożyć na 1-2 dni. Czasem problemem może być pogoda, a czasem coś innego.

Dodaj komentarz