Pałac Rozalin Wesele

Pałac Rozalin – wesele pełne kwiatów

Pałac Rozalin – wesele pełne kwiatów

Uśmiech na twarzy pojawia mi się od razu, kiedy wspominam to wesele. I to z różnych względów. Po pierwsze, poznałem na nim cudownych ludzi. Magda i Adam są wyjątkowi i wnoszą cudowną energię. Po drugie, cały dzień był piękny, któremu towarzyszyły prawdziwe emocje. Uśmiech, łzy wzruszenia i luźna atmosfera sprawiły, że reportaż jest piękny i bardzo miło go wspominam.

Fotograf ślubny Warszawa

Współpraca z Pawłem to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęliśmy w trakcie przygotowań do Ślubu i wesela. Po obejrzeniu jego portfolio (i dziesiątek innych) nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie takiej osoby szukaliśmy. Jego zdjęcia są absolutnie wyjątkowe, zależało nam na reportażu, bez przerostu formy nad treścią i dokładnie to stworzył Paweł.

Niesamowite było to, że w dniu Ślubu, jako fotograf był praktycznie niewidoczny, jego obecność nie peszyła nas ani naszych Gości. Dopiero, gdy dostaliśmy gotowy album okazało się, że Paweł był dosłownie wszędzie, ujął wiele ulotnych momentów, znaczących spojrzeń, uśmiechów i łez wzruszenia, które nam umknęły.


Jesteśmy zachwyceni talentem i profesjonalizmem oraz tym jak pozytywną, otwartą i życzliwą osobą jest Paweł. Dziękujemy!

– Magdalena i Adam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.