Pałac Goetz Wesele

Pałac Goetz Wesele pełne uśmiechu

Eleganckie wesele Pałac Goetz

Wesele w Pałacu Goetz może być wyjątkowe. Jest jednym z najpiękniejszych miejsc do organizacji wesela. Jest eleganckie, tajemnicze i wyjątkowe w wielu kwestiach. Piękne pokoje, w których można wykonać przygotowania; kaplica, która jest tuż obok; duży parkiet i sale siedzące – wszystkie te piękne miejsca można wykorzystać i zorganizować dzień bez wyjeżdżania samochodem.

Doświadczony fotograf ślubny Pałac Goetz

Wg mnie, jest to również jedno z bardziej wymagających miejsc dla fotografa. Światło jest bardzo zmienne – od idealnego, aż po całkowitą ciemność. Warto wziąć pod uwagę dodatkowe światło, które jest oferowane przy rezerwowaniu miejsca, a fotograf, musi być na tyle doświadczony, aby sobie poradzić w każdym pomieszczeniu.

Reportaż ślubny – Pałac Goetz – Brzesko

Co tu dużo pisać – zdjęcia są przepiękne, nie potrafimy wybrać nawet swoich ulubionych! Ani jedno zdjęcie nie wymagało ukrycia, każde ma w sobie coś wyjątkowego. Goście również są zachwyceni i mówią, że dawno nie widzieli tak dobrego reportażu. Zdjęcia doskonale oddają atmosferę jaka panowała tego dnia, widać na nich te wszystkie emocje, które nam towarzyszyły od radości przez miłość aż po dobrą zabawę. Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za współpracę, oglądając zdjęcia będziemy Cię zawsze miło wspominać. Pawle, powtórzę się, ale jesteś super facetem bo, że świetnym fotografem to wiedzieliśmy już przed weselem. Atmosfera, kultura osobista, dużo uśmiechu, spokoju, luzu to wszystko sprawiło, że byłeś dobrą duszą w tym całym szaleństwie ?. Serdecznie dziękujemy!

Taką opinią podzieliła się Karolina i Michał, a ich zdjęcia możecie zobaczyć poniżej:

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.