Nagradzany fotograf ślubny

W moim portfolio znajdują się zdjęcia, które zostały nagrodzone w licznych międzynarodowych konkursach fotografii ślubnej. Zazwyczaj są organizowane przez amerykańskie stowarzyszenia fotograficzne.
Wyjątkowe momenty, emocje, to coś, co uwielbiam wyłapywać na zdjęciach.

Pary, które mi zaufały

Co tu dużo pisać – zdjęcia są przepiękne, nie potrafimy wybrać nawet swoich ulubionych! Ani jedno zdjęcie nie wymagało ukrycia, każde ma w sobie coś wyjątkowego. Goście również są zachwyceni i mówią, że dawno nie widzieli tak dobrego reportażu. Zdjęcia doskonale oddają atmosferę jaka panowała tego dnia, widać na nich te wszystkie emocje, które nam towarzyszyły od radości przez miłość aż po dobrą zabawę. Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za współpracę, oglądając zdjęcia będziemy Cię zawsze miło wspominać. Pawle, powtórzę się, ale jesteś super facetem bo, że świetnym fotografem to wiedzieliśmy już przed weselem. Atmosfera, kultura osobista, dużo uśmiechu, spokoju, luzu to wszystko sprawiło, że byłeś dobrą duszą w tym całym szaleństwie 🙂 Serdecznie dziękujemy !

Karolina i Michał – zobacz zdjęcia

Współpraca z Pawłem to jedna z najlepszych decyzji jakie podjęliśmy w trakcie przygotowań do Ślubu i wesela. Po obejrzeniu jego portfolio (i dziesiątek innych) nie mieliśmy wątpliwości, że właśnie takiej osoby szukaliśmy. Jego zdjęcia są absolutnie wyjątkowe, zależało nam na reportażu, bez przerostu formy nad treścią i dokładnie to stworzył Paweł.

Niesamowite było to, że w dniu Ślubu, jako fotograf był praktycznie niewidoczny, jego obecność nie peszyła nas ani naszych Gości. Dopiero, gdy dostaliśmy gotowy album okazało się, że Paweł był dosłownie wszędzie, ujął wiele ulotnych momentów, znaczących spojrzeń, uśmiechów i łez wzruszenia, które nam umknęły.

Jesteśmy zachwyceni talentem i profesjonalizmem oraz tym jak pozytywną, otwartą i życzliwą osobą jest Paweł.
Dziękujemy!

Magdalena i Adam – zobacz zdjęcia

Komunikacja Pawła z nami od samego początku układała się znakomicie. Bardzo łatwo się z nim rozmawia i współpracuje – tak bardzo, że ostatecznie zatrudniliśmy go na oba nasze wesela: jedną uroczystość w Krakowie, a drugą w Santa Barbara! Wniósł tę samą spójną jakość do obu wydarzeń. Podczas uroczystości Paweł wtopił się, ale też poczuł się jak rodzina – jego ciepło i pozytywność otarły się o wszystkich i pomogły stworzyć dobry ton. Oczywiście fotograf ślubny nie jest niczym bez wspaniałych zdjęć – a Paweł dostarczył je, tworząc wiele fantastycznych zdjęć, które uchwyciły i uwieczniły nasze wyjątkowe dni. Dowodem na to są same zdjęcia.

Sorel & Paulzobacz zdjęcia

Pałac Minoga Wesele w namiocie

Paweł był fotografem na naszym weselu w Krakowie tego lata i od początku do końca doświadczenie było po prostu genialne! Wystarczy rzucić okiem na jego stronę internetową lub instagram, aby przekonać się, że Paweł jest niezwykle utalentowanym fotografem. Kiedy go spotkasz, dodatkową zaletą jest to, że jest uroczym i przyziemnym facetem, który jest całkowicie oddany swojemu rzemiosłu. Tego dnia w niewidoczny sposób uchwycił z prawdziwą oryginalnością i kreatywnością prawdziwe wrażenia z naszego ślubu <3 Słowa nie mogą opisać, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi ze zdjęć! Patrząc na nie, przeżywamy na nowo wszystkie chwile i emocje naszego wielkiego dnia, a właśnie na to liczyliśmy! Dziękujemy bardzo Pawel 🙂

Sherin & Simonzobacz zdjęcia

Paweł dzięki swojej pracy, stworzył nam piękną pamiątkę ślubną – zdjęcia, do których często wracamy, które przywracają nam wspomnienia z tego szczególnego dla Nas dnia. Jest profesjonalny, dba o szczegóły i co najważniejsze, ma niezwykłe wyczucie momentu, potrafi dyskretnie uchwycić to, co nieuchwytne… Dziękujemy

Paola i Łukasz zobacz zdjęcia

Paweł to nie tylko fotograf – to łowca emocji. Jego zdjęcia mówią znacznie więcej niż 1000 słów i zawierają piękne historie. Jak to możliwe, że jest taki dobry? To dość proste – kieruje nim pasja i miłość i wie, jak najlepiej wykorzystać to połączenie. Co więcej, Paweł jest osobą, z którą się świetnie współpracuje i super osobą tak generalnie. Jest wrażliwy, elastyczny i otwarty, aczkolwiek jest przy tym 100% profesjonalistą do końca dnia. Jest wielkim pomocnikiem dla wszystkich nieprofesjonalnych modeli.

Grażyna i Bartosz zobacz zdjęcia

Alwernia Studio Wedding Photographer

Długo szukaliśmy fotografa, który ująłby nas ciekawymi i klimatycznymi kadrami. Chcieliśmy żeby dzień naszego ślubu i wesela został uwieczniony w „magiczny” sposób. Udało się! Dotarliśmy do Pawła, który od samego początku współpracy okazywał pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do nas i naszej uroczystości. W rezultacie otrzymaliśmy fotografie, które zachwycają nas i naszych bliskich każdego dnia, za każdym razem gdy je oglądamy. Paweł to niesamowicie zaangażowany fotograf, tryskający pozytywną energią, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Czekamy na kolejną okazję do wspólnych zdjęć.. Dziękujemy!

Aleksandra i Bartosz zobacz zdjęcia

Fotografie Pawła są tak piękne, pary mają prawdziwe uczucia i mogliśmy poczuć to samo oglądając nasze zdjęcia. Przed sesją ślubną z Pawłem byliśmy trochę zestresowani, bo nie byliśmy pewni, czy uda nam się pokazać nasze uczucia tak dobrze, jak na innych zdjęciach Pawła, na których pary wyglądają tak naturalnie. Zastanawialiśmy się więc – jak Paweł to robi, że na każdym zdjęciu uczucia ludzi wyglądają tak realnie? Jaka jest na to sztuczka? Chodziło o stworzenie w 100% naturalnej atmosfery podczas sesji, podczas której po prostu rozmawiamy o swoich wspomnieniach, czasie ślubu i innych „miłych” rzeczach z życia ludzi. Nie pamiętamy nawet, kiedy dokładnie Paweł robił zdjęcia, gdyż ta sesja była jak spotkanie z przyjacielem, z kimś, kto chciałby razem z nami świętować nasze najlepsze chwile i wspomnienia.

Dziękujemy Paweł za piękną sesję, i w międzyczasie – wspaniale spędzony czas w Mikulovie.

Gosia i Wojtek zobacz zdjęcia

Wiedziałam, że kiedyś wybiorę Pawła. Dlaczego? O tym zaraz…

Paweł był fotografem na ślubie mojej siostry. Dla niej wybór też był prosty. Wtedy miałam okazję bliżej poznać jego podejście i sposób pracy. Najbardziej niesamowite jest to, że nie da się odczuć jego obecności. Jakby go nie było. Żadnego ustawiania, poleceń, żadnego stresu. Jest para młoda, są goście, są emocje, wzruszenia, jest zabawa. Jest i Paweł, z boku, dyskretnie, a jednak zawsze w odpowiedniej chwili, w odpowiednim momencie, widzący coś, co inni przegapiają. Moja siostra, wtedy Pani Młoda, zapytała Pawła w środku wesela, czy w ogóle zrobił jakieś zdjęcia, bo ona go nie widziała. To potwierdza w najlepszy sposób, że w obecności fotografa można czuć się komfortowo. To przekłada się też bardzo na zdjęcia, które są naturalne, nie wymuszone, pełne emocji, z duszą i charakterem.

Paweł to typ perfekcjonisty, o czym właśnie się najbardziej przekonałam podczas sesji na Fiji. On żyje fotografią, żyje swoją pasją i niesamowicie się poświęca temu co robi. Mieliśmy też  możliwość zrobienia zdjęć na wyspie, na której był kręcony film „Cast Away”. To było jedno z najbardziej niesamowitych przeżyć. Piękna, nieduża, ale dzika wyspa. Po sesji tam, stwierdziłam, że praca fotografa jest na pewno bardzo przyjemna, ale i ciężka. Było niesamowicie gorąco, a Paweł biegał z jednego brzegu na drugi, z góry na dół, żeby złapać po jednym ale naprawdę dobrym ujęciu. Pot lał się mu nawet z uszu ☺ Jest bardzo wymagający, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Potrafi rozluźnić sytuację, potrafi świetnie nakierować i wie czego chce. Przede wszystkim traktuje każdą parę indywidualnie. Takie było moje wrażenie. Pełen profesjonalizm. Jego zdjęcia wyróżnia niesamowite poczucie przestrzeni, piękna kolorystyka, staranność, specyficzny, nostalgiczny klimat i to spojrzenie na każdego w wyjątkowy sposób. Każde zdjęcie niesie ze sobą ładunek emocjonalny.

Pawła nie interesują półśrodki. Jest ambitnym, utalentowanym i zabawnym perfekcjonistą, który z dużą wrażliwością patrzy na otaczający go świat i ludzi. Cóż z takiej mieszanki cech może być tylko dobry skutek.

Gdybym miałam polecić fotografa, to chyba jest już jasne, kogo poleciłabym z całego serca ☺

Monika i Grzegorz zobacz zdjęcia