Fotograf ślubny z pasji

Inżynier z wyboru | fotograf z pasji | mąż z miłości

Specjalizuję się w fotografii ślubnej i rodzinnej od 2010 roku, nieustannie doskonaląc mój warsztat i poszukując nowych inspiracji. Współpraca z bardzo różnorodnymi ludźmi na ślubach i weselach każdego typu nauczyły mnie intuicyjnie rozpoznawać Wasze potrzeby. Staram się być zawsze o krok do przodu, by uchwycić najpiękniejsze chwile pozostając praktycznie niewidocznym.

Jako jeden z niewielu Polaków otrzymałem liczne zagraniczne wyróżnienia od Junebug Weddings, AGWPJA i WPJA – międzynarodowych stowarzyszeń zrzeszających najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Mogę również pochwalić się tym, że zaufała mi Joanna Krupa.

Oprócz fotografii ślubnej wykonuję również sesje ciążowe, rodzinne, a także prowadzę drugą markę skierowaną do firm o nazwie INPHOTO.

Niesamowite było to, że w dniu Ślubu, jako fotograf był praktycznie niewidoczny, jego obecność nie peszyła nas, ani naszych Gości. Dopiero, gdy dostaliśmy gotowy album okazało się, że Paweł był dosłownie wszędzie.”

Magdalena i Adam zobacz zdjęcia

Zależy mi na tym, żeby zdjęcia opowiadały Waszą historię i jak najlepiej oddawały atmosferę panującą na weselu i na sesji plenerowej. Od rozgorączkowanych przygotowań, przez ceremonialne „tak”, po pierwszy taniec Młodej Pary. Jestem zwolennikiem minimalizmu, bez zbędnego edytowania i kreowania fotografii – staram się uchwycić prawdziwe momenty. Niezależnie od tego gdzie wykonuję zdjęcia, to Wy jesteście dla mnie najważniejsi – Wasz:

Dotyk, emocje, miłość.

Zdjęcia ślubne na Świecie
mojego autorstwa