Joanna Krupa & Douglas Nunes Wedding

Fotograf gwiazd – Joanna Krupa i Douglas Nunes

Wyjątkowe przyjęcie ślubne

“Pawła znaleźliśmy przez internet i razem z Douglasem bardzo chcieliśmy, aby to on wykonał dla nas zdjęcia na ślubie! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych zdjęć! Bardzo dziękujemy!”                                                                                         

 – Joanna Krupa & Douglas Nunes

Ślub pełen gwiazd

Joanna Krupa wzięła ślub z Douglasem Nunesem w Krakowie. Na ślubie Joanny i Douglasa w Polsce bawiła się rodzina i przyjaciele. Nie zabrakło gwiazd “Top Model” i gwiazd TVN. Gwiazda i prowadząca show „Top Model” w TVN wcześniej wzięła ślub cywilny USA, ale również zdecydowała się na ślub kościelny. Miałem przyjemność fotografować całą uroczystość, co przy ochronie i paparazzi jest ciekawym doświadczeniem.

Fotograf ślubny gwiazd

Czułem się wyjątkowo na różnych płaszczyznach. Przede wszystkim dlatego, że zaufały mi tak znane osoby i miałem możliwość wykonania reportażu. A po drugie zdobyłem doświadczenie w tym, że nie łatwe jest to zadanie. Wszędzie ochrona, paparazzi, zero swobodnego i tajemniczego fotografowania. Wszystko działo się bardzo szybko, a ja musiałem działać jeszcze szybciej. Na zdjęcia, które miały pojawić się w prasie miałem dosłownie 3 minuty. Jednak moje wieloletnie doświadczenie pokazało, że mogę działać szybko, w dużym stresie i stworzyć wspaniałą pamiątkę. SMS, który dostałem po wysłaniu zdjęć mówi wszystko:

“Jesteś wymiataczem!!!!! NAJLEPSZE ZDJĘCIA, NIE MOGLIŚMY SOBIE WYMARZYĆ LEPSZYCH”

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.