Dwór w Tomaszowicach Wesele

Dwór w Tomaszowiach – Wesele w Krakowie

Dwór w Tomaszowicach – wesele w okolicy Krakowa

Dwór w Tomaszowicach jest jednym z moich ulubionych miejsc. Oranżeria połączona z ogrodem sprawia, że fotografuje się z przyjemnością zarówno w środku, jak i na zewnątrz, dzięki czemu można wykonać nie tylko cudowne zdjęcia reportażowe, ale również zdjęcia plenerowe wychodząc na parę minut do ogrodu. Nie ma co dziwić, że jest ciężko znaleźć wolny termin w tej restauracji pod Krakowem.

Fotograf ślubny – Kraków z restrykcjami weselnymi

W dobie pandemii wszystko stanęło. W maju organizacja wesela, które ma się odbyć w czerwcu wydawała się niemożliwa. Początkowo Agata i Konrad odwołali długo wcześniej planowane wesele, jednak finalnie wszystko dopięli na ostatni guzik i wielkie wydarzenie Pary się odbyło. W prawdzie z ograniczeniami, jednak z pełnym uśmiechem na twarzy. Niezmiernie miło mi, że mogłem wykonać ten reportaż, bo poznałem fantastycznych ludzi i pracowałem w fantastycznym miejscu jakim jest Dwór w Tomaszowicach.

Wesele plenerowe w Krakowie

Agata i Konrad zdecydowali się na ślub kościelny w centrum Krakowa, jednak w ogrodzie można zorganizować również ceremonię plenerową. Duży ogród spokojnie pomieści większą ilość gości. Wszystko można pięknie przygotować tuż obok restauracji, dzięki czemu można spędzić cały dzień w tym pięknym miejscu bez wsiadania do samochodu. Ja jednak osobiście lubię samochody, zresztą tak samo jak Agata i Konrad 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *